На початку 2017 року на стадіоні Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася акція -"МИ ОБИРАЄМО СПОРТ" Під час акції були пофарбовані залізобетонні плити на стадіоні Хрестівської ЗОШ. Запрошуємо всіх бажаючих оцінити творчість учасників заходу.

Дата: 20.06.2017 15:07

На початку червня у Хрестівці відбулася акція «Ми  обираємо спорт». Яскраві оголошення запрошували всіх бажаючих взяти участь. На заклик  відгукнулись  не тільки діти та молодь,  а й  дорослі. У  рамках акції було розфарбовано  огорожу стадіону яскравими малюнками, а також  придбано тенісний стіл,  який встановлено в сільському будинку культури.

Настільний теніс тепер доступний кожному мешканцю Хрестівки.             А шкільний стадіон  прикрашають яскраві малюнки. Саме тут тепер грають           у футбол, займаються атлетикою бажаючі підтримувати спортивну форму. Новий вигляд стадіону надихає на спорт. А головне – готовність пересічних мешканців Хрестівки до участі у вирішенні проблемних питань громади.

Захід відбувся в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», яка адмініструється БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» і ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу.