В Новонаталівці по вулиці Молодіжній встановлено зупинку!

Дата: 31.05.2017 14:44

В Новонаталівці по вулиці Молодіжній встановлено зупинку!

Скільки років люди чекали на неї , просили місцеву владу про її встановлення! І ось завдяки плідній співпраці в.о. старости Хименюк Ірини Сергіївни та громадської організації «Новонаталівська громада», спонсором  якої являється ТД «Долинское», люди чекатимуть автобус на затишній зупинці. Зупинку зробив власноруч голова ГО Квятковський Анатолій Вікторович. Встановити її йому допомагали небайдужі місцеві жителі: приватний підприємець та член виконкому Рощинський Михайло Денисович, учитель Квятковський Василь Вікторович, Трофимович Юрій Євгенійович, Хименюк Руслан Леонідович,  Пуляєв Сергій Михайлович. Учасник АТО Григоренко Едуард Олексійович люб'язно надав бетономішалку, що значно пришвидшило роботу. Ось результат згуртованої праці: