НОВИНИ ВОЛЕЙБОЛУ. ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ ОТГ ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

Дата: 11.03.2018 10:47

10 березня 2018 року відбулися півфінальні ігри з волейболу серед чоловічих команд Чемпіонату ОТГ Чаплинського району сезону 2017-2018 років. Приємно, що за вихід до фіналу в кожній грі, кожній партії, кожному епізоді команди демонстрували по спортивному справждню чоловічу боротьбу. Фінальну четвірку визначено!!! До завітної четвірки команд потрапили збірні команди "Чайка" с. Червона Поляна, "Старт" с. Іванівка, "Славута Юг" с. Хрестівка та "Сокіл" с. Григорівка.Саме ці чотири збірні і виборюматимуть почесне звання "Чемпіон волейболу-2018".Фінальні ігри Першості заплановано на 24.03.2018 році. Шановні вболівальники!!! приходьте до спортивної зали та підтримайте свою улюблених гравців та команду, адже вони на вас чекають. До зустрічі на волейбольних майданчиках.