СВЯТЕ ІМ'Я ШЕВЧЕНКА

Дата: 12.03.2018 09:02

9 березня 2018 року - у день народження Тараса Григоровича Шевченка- колективи сільських Будинків культури Хрестівської сільської ради активно взяли участь  у щорічному обласному конкурсі читців "Світлиця Кобзаревих дум". Організаторами конкурсу  вже котрий рік є Департамент культури, туризму та курортів Херсонської  обласної державної адміністрації, Херсонський  обласний Центр народної творчості, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, Новокаховський  міський Палац культури, на базі якого відбувся захід. Від Хрестівської об'єднаної територіальної громади  виступали читці з п'яти сільських Будинків культури. Загальна  кількість учасників - 10 осіб різновікових категорій. Приємно відзначити учасників, які отримали  грамоти за участь  у конкурсі, присвяченому Т.Г.Шевченка:  Долинський СБК - Подік Світлана; Надеждівський СБК - Марцинюк Захар; Новонаталівський СБК - Коваль Каріна; Хрестівський СБК - Заморока Світлана, Гаєвська Еліта;  Шевченківський СБК - Антюшина Надія, Гончаренко Олександра, Іщенко Тетяна, Лизун Єлизавета. Конкурсантка Долинського сільського Будинку культури Марчук Ірина нагороджена дипломом лауреата І ступеню обласного конкурсу та цінним подарунком. Вітаємо переможця і учасників!!!