ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ З НАГОДИ ДНЯ 8-БЕРЕЗНЯ

Дата: 07.03.2018 09:40

Турнір з волейболу серед дівчат з нагоди Дня 8-Березня. 06.03.2018 року на базі Долинської ЗОШ відбувся турнір з волейболу серед збірних команд дівчат ЗЗСО Хрестівської сільської ради. Змагання відбулися, визначено переможця та призерів жіночого турніру. Переможцем турніру стала команда дівчат ОНЗ "Хрестівська ЗОШ", яка зайняла почесне І місце, друге місце вибороли гравці команди "Юність", третє за командою Долинської ЗОШ. Також в кожній команді визначено кращих гравців. Команди та гравців відзначено грамотами відділу освіти, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. 13.03.2018 року команда переможниця візьме участь в обласних зональних змаганнях. Тож бажаємо успіхів гравцям та команді, нових взлетів та перемог.