ЗАХОДИ У ГРОМАДІ

ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

На виконання листа Адміністрації Президента України від 03 грудня 2018 року № 02-01/1996 щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, листа Управління соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 2820/11-01-31 закладами загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради, були проведені заходи виховного та роз’яснювального характеру, а саме:

16:17 14.12.2018

ЗАХОДИ З УВІЧНЕННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

На виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від    23 вересня 2015 року №998-р «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року», згідно листа Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від   02 листопада 2018 року 4549/02/05.2-18, відповідно до резолюції голови Херсонської державної адміністрації Гордєєва А.А. від 14 жовтня 2018 року   №10859/0-18/60, з метою проведення заходів патріотичного спрямування та відповідно до звітності закладів загальної середньої освіти і сільських Будинків культури Хрестівської об’єднаної територіальної громади про виконану роботу щодо вшанування та увічнення пам’яті захисників України повідомляємо наступне.  Відділом освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради наказом затверджено План заходів з увічнення пам’яті захисників України  на період до 2020 року. Закладами освіти і культури організовано патронат над місцями поховань (могил) захисників України в роки Другої світової війни та під час проведення Антитерористичних операцій на сході України. Постійно проводяться заходи щодо впорядкування могил, обелісків, пам’ятників. З нагоди пам’ятних дат проводиться покладання квітів до місць поховань захисників України, приспущення державних прапорів на адміністративних будівлях, тематичні заходи виховного характеру:

13:46 07.12.2018