СВЯТКУВАННЯ

Концертна програма до дня святкування дня працівників сільського господарства у Хрестівському СБК

16 листопада 2018 року у Хрестівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди дня працівників сільського господарства. Серед запрошених гостей був присутній фінансовий директор ТОВ "Славута ЮГ" - Руденко Андрій Вікторович, який від імені керівника підприємства привітав аграріїв зі святом і нагородив найкращих працівників грамотами та грошовими преміями. А начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради Тетяна Анатоліївна Шиманська вручила найактивнішим спосорам подяки за співпрацю - керівникам ТОВ "Славута Юг" та ФГ "Лабенок".

15:36 16.11.2018