РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ - 2021"

Дата: 16.08.2021 15:54

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради взяли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «КОЛОСОК» у 2020-2021 навчальному році – «КОЛОСОК весняний – 2021», а саме 29 дітей Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 19 дітей Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

За результатами конкурсу учні Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали 15 сертифікатів «Золотий Колосок», 10 сертифікатів «Срібний Колосок» та 4 сертифікати «Колосок» і 29 лінз Френеля з лінійкою та поміткою «КОЛОСОК».    А учні Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів - 7 сертифікатів «Золотий Колосок», 10 сертифікатів «Срібний Колосок» та 2 сертифікати «Колосок» і 19 лінз Френеля з лінійкою та поміткою «КОЛОСОК».

Результати учасників конкурсу «КОЛОСОК весняний – 2021» можна переглянути за посиланням: http://kolosok.org.ua/files/2021vesna/p22_2021.htm .

Вітаємо юних дослідників!