A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хрестівська громада
Херсонська область, Каховський район

ЗВІТ РОБОТИ 3 20.01.2017 ПО 31.03.2017

Дата: 01.04.2017 13:31
Кількість переглядів: 40

Відділ освіти, культури, молоді і спорту

Хрестівської сільської ради інформує

       Сьогодні освіта займає провідне місце у стратегії державної політики країни. Вона була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу.

Спрямованість освітньої політики на поліпшення якості функціонування закладів освіти, підвищення статусу працівників галузі простежується у рішеннях сесії Хрестівської сільської ради.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію фізичних та юридичних осіб»,  «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про загальну середню освіту», рішенням ІІ сесії VІІІ скликання  Хрестівської сільської ради від 10 січня 2017 року № 21 створено відділ освіти, культури, молоді і спорту.

Загальна чисельність працівників новоствореного відділу становить 7 чоловік:

 • начальник відділу (Шиманська Тетяна Анатоліївна);
 • головний бухгалтер (Смішко Юлія Юріївна);
 • економіст (Пирог Сергій Васильович);
 • інспектори (Івчук Юрій Андрійович, Приступа Олена Павлівна, Фільшина Альона Михайлівна);
 • діловод (Шиманська Інна Вячеславівна).

Обов’язки працівників сплановані і затверджені відповідним наказом.

 У громаді сформована достатня кількість освітніх установ, що в цілому забезпечує конституційне право кожної дитини на повну загальну середню освіту, суспільне дошкільне виховання: 5 загальноосвітніх навчальних заклади  з денною формою навчання, у яких навчається           714 учнів та 5 дошкільних навчальних закладів, у яких виховується 280 дітей.

Загальноосвітні навчальні заклади громади зареєстрували нові статути, отримали установчі документи, печатки та штампи.

 Крім того у Хрестівській сільській раді функціонують 5 закладів культури.

 

Освітні заклади Хрестівської сільської ради:

 • Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Штельмах Віктор Леонідович);
 • Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Шиян Микола Іванович);
 • Новонаталівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (виконуюча обов’язки директора школи Шевченко Ніна Михайлівна);
 • Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Вишневецька Світлана Миколаївна);
 • Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Ліфінцев Володимир Сергійович);
 • Долинський ясла-сад (завідувач Штельмах Альона Миколаївна);
 • Надеждівський ясла-сад (завідувач Косован Антоніна Григорівна);
 • Новонаталвський ясла-садок (завідувач Козачок Людмила Олександрівна);
 • Хрестівський ясла-садок (завідувач Степаненко Олена Олександрівна);
 • Шевченківський ясла-садок (завідувач Корнієнко Олена Вадимівна).
 •  

Кадровий потенціал педагогічних працівників ЗНЗ і ДНЗ

У загальноосвітніх навчальних закладах працює 87 педагогічних працівників:
- спеціаліст вищої категорії – 21;
- спеціаліст І категорії – 26;
- спеціаліст ІІ категорії – 11;
- спеціалістів – 25.
Звання «Старший учитель» мають 12 працівників, а «Учитель-методист» - 3 вчителя.

У яслах-садках громади працює 35 вихователів.

Склад молодшого обслуговуючого персоналу налічує 66 працівників шкіл і 50 працівників дитячих садочків.

Культурні заклади громади:

 • Долинський БК  (директор Марчук Ірина Миколаївна);
 • Надеждівський БК (директор Сікальчук Надія Іванівна);
 • Новонаталівський БК (директор Спиця Алла Вікторівна);
 • Хрестівський БК (директор Щирбак Лідія Карпівна);
 • Шевченківський БК (виконуюча обов’язки директора Козаченко Надія Петрівна).

У січні 2017 року у загальноосвітніх школах і яслах-садках пройшли акція «Допоможемо зимуючим птахам», акція до Дня Соборності України, день пам’яті жертв Голокосту, день пам’яті героїв Крут.

До різдвяних свят Новонаталівський БК організував щедрування за старими звичаями вулицями села. До Дня Валентина проведено розважально-ігровий вечір «З днем любові і кохання».

До Дня виведення військ з Афганістану у Новонаталівському БК проведено круглий стіл «Герої серед нас». У Надеждівському БК  до цієї ж дати пройшла виховна година, присвячена Мисаку Анатолію Степановичу, Рагімову Сабіту Вагітовичу. 14 лютого завідуюча бібліотеки та волонтери привітали воїнів-афганців святковими листівками та подарунками.

Кожної п’ятниці у БК проводяться дискотеки, щотижня відбувається генеральне прибирання.

21 і 28 січня спортінструктор Новонаталівського БК (Квятковський В.В.) організував турнір з футзалу ( команди Червоної Поляни, Шевченка, Долинська).

У лютому Громада відзначала День пам’яті Героїв Небесної Сотні, День Державного Герба України. Усі заклади Хрестівської сільської ради активно приймали участь у заходах до Дня рідної мови та Дня святого Валентина.

25 лютого 2017 року у спортивній залі НВК «Асканія-Нова-гімназія» відбувся міжрайонний турнір з волейболу «Кубок співдружності» серед збірних команд чоловіків.  До участі в розіграші «Кубка співдружності» було запрошено кращі збірні команди чоловіків Хрестівської ОТГ: «Урожай» (с. Хрестівка),  «Рубін» (села Новоноталівка і Шевченка) та команди гостей « Альянс» (смт Новотроїцьке), «Тавричанка» (с.Тавричанка).  За результатами протоколів  команда «Урожай» (село Хрестівка) посіла перше місце і стала володарем «Кубка співдружності», друге місце зайняла команда «Альянс» (смт Новотроїцьке), третє - за командою «Тавричанка». Переможців турніру нагороджено кубком та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами.

У Надеждівській бібліотеці-філії до Дня Соборності України, Дня народження Лесі Українки, Тараса Шевченка були проведені літературні заходи, на яких читали уривки віршів, оповідань. Надеждівський БК організував у лютому ярмарку-продаж, свято Масляної.

Долинська бібліотека провела бесіди «День Соборності України», «По долині жито, по горі блакить…», виставки «Велична і свята ти, мати Україна», «Процвітай, наш Таврійський край», «Подвигу жити у віках».

4 березня поточного року учасники навчально-виховного процесу ЗНЗ Хрестівської сільської ради взяли участь у інтерактивній Всеукраїнській грі «Соняшник» (78 учнів).

У Хрестівській бібліотеці-філії були оформлені книжкові виставки, різдвяно-книжкова мозаїка «Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато», виставка-показ «Україна соборна, сильна, вільна», літературно-документальна експозиція «Лицарі Небесної Сотні». З читачами проводились бесіда «Бібліотеки майбуття», бесіда-реквієм «Голокост: хронологія знищення», хвилини спілкування «Трагедія Бабиного Яру».

До свята 8 Березня у всіх закладах пройшли святкові концерти на високому рівні. У Новонаталівському БК був проведений концерт «Зі святом, любі жінки», у  Надеждівському БК -  урочистий концерт, у Хрестівському - свято «Весни і жіночності», у Шевченківському БК - святковий концерт «Все жінці посміхається в цей день». Цього ж дня відбулись святкові дискотеки.

До Шевченківських днів у Новонаталівській ЗОШ 9 березня було проведено для учнів 1-9 класів  єдину виховну годину «Звучи над рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря», у Надеждівській ЗОШ – виховна година «Подорож в минулий час, теперішній і майбутній до Тараса Григоровича Шевченка», у Шевченківській ЗОШ – єдину виховну годину  «У вінок Кобзареві». У Хрестівській ЗОШ проведено єдину виховну годину  «Звучи над рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!», на яку був запрошений поет-земляк Кулик В.П. Новонаталівський БК провів серед читачів сільської бібліотеки конкурс «Думи мої, думи мої».

14 березня поточного року у закладах громади відзначали День українського добровольця. У Надеждівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ст. цей день пройшов під гаслом: «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть». Школярі зустрілися з учасником АТО Райковим Ю.О., відвідали військову частину, яка дислокується на території с.Надеждівка, привітали вдома учасника бойових дій Колеснікова Р.О.

Щомісяця останньої п’ятниці відділ освіти, культури, молоді і спорту звітує у військкомат про проведені заходи з військовослужбовцями, воїнами АТО, по догляду за могилами загиблих. Так,                09 лютого у Новонаталівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась зустріч з учасником АТО Шевченком Віктором Анатолійовичем, а 23 лютого відбувся відкритий виховний захід «Дух, що тіло рве до бою», на яку був запрошений учасник АТО Попов Олександр Миколайович.

До свята 8 Березня Хрестівська ЗОШ і Хрестівський БК запросили матір загиблого Гребьонкіна Олександра Єгорову Зою Віталіївну на святкові заходи і привітали зміжнародним жіночим днем.

15 березня у Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з учасником АТО Матвійком Олегом Васильовичем «Герої живуть поряд із нами». Також учнями цієї школи постійно ведеться впорядкування на кладовищі села могили загиблого військовослужбовця в зоні АТО Гребьонкіна Олександра.

23 березня 2017 року для учнів Новонаталівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з учасником АТО Василенком Сергієм Сергійовичем

У Шевченківській ЗОШ 24 березня така ж зустріч відбулася із учасником АТО Заріцьким Олександром Олександровичем.

16 березня у Чаплинському РБК відбувся звітний концерт колективів СБК. Нашу громаду гідно представили і відзвітували народний хор «Хрестівські передзвони» (керівник Павлюк А.М.),  вокалістка Морозова Т.М. (керівник Павлюк А.М.), колектив художньої самодіяльності Долинського СБК (директор Марчук І.М.).

17 березня  на базі Долинської ЗОШ відбувся турнір з баскетболу «Євробаскет-2017» серед збірних команд юнаків та дівчат навчальних закладів Хрестівської громади. Переможцями турніру серед юнаків, зайнявши І місце, стала команда Хрестівської ЗОШ, на другому - юні баскетболісти Долинської ЗОШ, третє - за командою Надеждівської ЗОШ. Серед дівчат перемогу святкувала збірна Хрестівської ЗОШ, на другому - юні баскетболістки Надеждівської ЗОШ. Переможців турніру нагороджено кубком та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами.

18 березня на базі Новоноталівської ЗОШ відбувся турнір з волейболу «Кубок Хрестівської ОТГ» серед збірних чоловічих команд сіл: Долинське, Хрестівка, Шевченка та Новоноталівка. Переможцями турніру і водночас володарями першого в історії об’єднаної громади «Кубка Хрестівської ОТГ» стала збірна команда чоловіків «Урожай» (с.Хрестівка), друге почесне місце в напруженій боротьбі виборола команда с.Долинське, третє - за командою «Рубін» (с.Шевченка). Переможців турніру нагороджено Перехідним кубком та грамотами сільського голови Хрестівської сільської ради. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами.

20 березня відбувся ІІ етап конкурсів «Поетичний вернісаж», і «Поетичний камертон Ліни Костенко» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

 

Список переможців ІІ етапу конкурсу «Поетичний вернісаж»

І місце - Спину Ганна, учениця Шевченківської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів (керівникБрагіна Т.Л.).

ІІ місце - Коваль Каріна, ученицяНовонаталівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів (керівник Жигула С.В.);

 • Дацюк Єлизавета, учениця Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Акимова С.С.)

ІІІ місце - Турбал Яна, учениця Хрестівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів (керівникШиманська Т.А.).

 

Список переможців ІІ етапу конкурсу

«Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»»

І місце

 •  Гулалієва Мар’ям, учениця Надеждівської ЗОШ (керівник Поточна Т.Ф.);
 • Сікальчук Олександр, учень Надеждівської ЗОШ (керівник Поточна Т.Ф.);
 • Колектив «Юність», учні Хрестівської ЗОШ (керівник Серебрій Л.А.);
 • Серебрій Яна, учениця Хрестівської ЗОШ (керівник Серебрій Л.А.);
 • Шиманська Марина, учениця Хрестівської ЗОШ (керівник Караванов С.В.).

ІІ місце

 • Антюшина Надія, учениця Шевченківської ЗОШ (керівник Брагіна Т.Л.);
 • Поточний Стас, учень Надеждівської ЗОШ (керівник Поточна Т.Ф.);
 • Гулалієва Назіра, учениця Надеждівської ЗОШ (керівник Дощик С.О.).

 

ІІІ місце

 • Пась Валерія, учениця Надеждівської ЗОШ (керівник Поточна Т.Ф.).

 

23 березня у Херсоні на ІІІ етапі конкурсу «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» гідно представляли громаду учні Надеждівської і Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

1. Шиманська Марина, учениця 8 класу Хрестівської ЗОШ.

2. Серебрій Яна, учениця 11класу Хрестівської ЗОШ.

3. Удовик Тетяна, учениця 10 класу Хрестівської ЗОШ.

4. Щербина Сергій, учень 10 класу Хрестівської ЗОШ.

5. БовваЄвген, учень 10 класу Хрестівської ЗОШ.

6. Чумак Катерина, учениця 10 класу Хрестівської ЗОШ.

7. ШкарупаДаніела, учениця 10 класу Хрестівської ЗОШ.

8. Сікальчук Олександр, учень 10 класу Надеждівської ЗОШ.

9. Гулалієва Мар’ям, учениця 10 класу Надеждівської ЗОШ.

З 22.03 по 23.03 у Херсоні відбувся семінар-практикум організаторів турисько-краєзнавчої та військово-патріотичної роботи у громаді. Цей семінар відвідали Івчук Ю.А., Ліфінцев В.С.

23 березня у Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала РПМПК, яка обстежила 43 дитини з нашої громади.

У Новокиївській школі-інтеранті  із Хрестівської сільської ради навчається 10 дітей (1 дитина з Хрестівки, 9 учнів із Новонаталівки). Хрестівська сільська рада забезпечила підвіз цих дітей на весняні канікули додому і відправила на навчання.

27 березня у Хрестівському СБК відбувся ІІ етап конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини». Переможцями у конкурсі на звання найкращого читача 2017 року стали такі учні:

І місце – учениця 7 класу Хрестівської ЗОШ Брюханова Лідія;

ІІ місце – учениця 6 класу Надеждівської ЗОШ Білецька Вікторія;

ІІІ місце – учениця 6 класу Хрестівської ЗОШ Гаєвська Еліта.

Лауреати заходу:

 • Гончаренко Олександра, учениця 7 класу Шевченківської ЗОШ;
 • Яцук Тетяна, учениця 7 класу Долинської ЗОШ.

28 березня збірна команда юнаків та дівчат Хрестівської ЗОШ взяли участь в обласних зональних змаганнях з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл області. де зайняли почесні другі місця в своїй групі, програвши в нелегкій боротьбі дуже сильній та амбітній збірній команді м. Нова Каховка. Бажаємо успіхів юним волейболістам, а в подальшому побільше перемог.

Спортивне життя в громаді вирує, попереду нові старти, розпочинається футбольний сезон серед школярів та сільської молоді. Шановні організатори спортивно-масової роботи та активісти,  пропагуйте та розвивайте спорт на місцях, залучайте до нього жителів свого села, тренуйтесь, створюйте команди, приймайте участь в різноманітних спортивних заходах, що проводить громада. Відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради завжди готовий до співпраці з будь-якою командою чи клубом.

29 березня з Чаплинської селищної ради ми отримали пересувну Київську виставку «Люди Свободи», яка працювала у Хрестівському СБК до 06 квітня. Це виставка розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Усього виставку відвідало 335 чоловік.

Відповідно до доручення  голови Чаплинської районної державної адміністрації «Щодо проведення в районі  Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, сільських Будинках культури Хрестівської сільської ради серед населення 30 березня 2017 року була проведена акція «Посади дерево миру».До акції  залучилися різні вікові групи населення, про участь та хід виконання якої звітували у сільську раду – дитячі садки, загальноосвітні школи, Будинки культури. Під час проведення екологічної акції були висаджені:

Акація – 2 шт.

Тополя – 7 шт.

Персики – 5 шт. 

Береза – 9 шт.

Туя – 14 шт.

Сливи – 11 шт.

Верба – 3 шт.

Ялинка – 5 шт.

Яблуні – 12 шт.

Дуб – 35 шт.

Ясен – 29 шт.

Бузок –  5 шт.

Каштани – 96 шт.

Абрикос – 5шт .

Горобина – 3 шт.

Клени – 22  шт.

Вишня – 23 шт.

Калина – 4 шт.

Платан – 7 шт.

Горіх – 102 шт.

Смородина – 7 шт.

Отже, ми маємо плюс 406  зелених насаджень.

Учні Шевченківської ЗОШ ( 16 чоловік) 30 березня 2017 року відвідали історико-культурну пам’ятку «Олешківська Січ».

Це невеличкий звіт роботи усіх навчальних, дошкільних закладів, будинків культури Хрестівської сільської ради за І квартал 2017 року. Все вказати неможливо. Кожен день у всіх закладах насичений подіями. Тепер на сторінках газети ми всі звітуватимемо перед громадою про пророблену роботу.

Запитання до відділу та пропозиції щодо роботи надсилайте на адресу 75225 Херсонська область, Чаплинський район, село Хрестівка, вулиця Центральна, буд. 34 або на електронну адресу viddilosvitikulthrestivka@ukr.net. Анонімні звертання і листи розглядатися не будуть.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь