КОНКУРС ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ В МЕЖАХ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "SCHOLARSHIP"

Дата: 08.11.2019 09:06

Scholarship - що це за проект?

Scholarship в Україні - це практика виплати стипендій обдарованим студентам, запозичена з досвіду західних країн. Отримувач гранту визначається шляхом проведення конкурсу, в ході якого студенти подають свої роботи.

Проект є соціальним і проводиться успішними бізнесами в цілях підтримки освіти у країні. Scholarship в Україні тільки набирає популярності, тож кожен студент, який подає роботу, має великі шанси на виграш.

Хто може отримати грант Scholarship?

• Студенти-контрактники:
  • Студенти-бюджетники:

Громадяни України, які вчаться на контрактній формі у вузах нашої країни і сплачують за навчання до 15 000 грн на рік. Якщо ціна за навчання перевищує названу суму, грант також буде виплачено, якщо студент погоджується оплатити різницю самостійно.

Приймати участь можуть студенти форм навчання:

• денної
  • заочної

Informator про нас

У прес-центрі "Інформатор" ми дали прес-конференцію з усіма відповідями про Scholarship. Дізнайтеся більше про грант - дивіться відео:

Як подати заявку на грант?

Що вимагається від студента, щоб прийняти участь?

Ви маєте написати та відправити нам унікальну статтю, яка структуровано висвітлює ваші дослідження та підсумки з наступної теми:

"Кращі кейси європейського страхування: як вони можуть бути корисні Україні?"

• об’єм статті - від 1000 до 3000 слів;
  • унікальність статті (згідно сервісу перевірки на плагіат) має бути 100%.
  • Методичні рекомендації до написання конкурсної роботи за посиланням https://www.scholarship.in.ua/docs/Metodichni-recomends.pdf

Як виставити свою роботу для оцінки журі?

Спочатку вам необхідно надіслати нам ваші дані, заповнивши форму “Подати заявку” внизу цієї сторінки. Після цього можна показати свою статтю одним із зручних вам способів:

• публікація на офіційному сайті вашого вузу;
  • публікація на іншому тематичному ресурсі;
  • пересилання нам на пошту grant@scholarship.in.ua у форматі Word або Google Документи.

При публікації своєї роботи на якомусь із веб-сайтів, обов’язково вкажіть, що стаття написана з метою участі у конкурсі Scholarship в Україні, з активним посиланням на цю сторінку. Наприклад:

Дослідження підготовлене в рамках програми: Отримай грант на навчання у ВНЗ України від ukrstrahovanie.com.ua.

При надсиланні статті електронною поштою ви погоджуєтеся, що ми можемо опублікувати її на сайті ukrstrahovanie.com.ua з вашим авторством та назвою учбового закладу, де ви вчитеся.

Етапи визначення переможця

1. Коли всі роботи отримані, члени незалежного журі уважно їх вивчають і виставляють власні оцінки кожній роботі. З усіх надісланих статей обирається три, які й будуть змагатися за перемогу.
  2. Щоб визначити, чия робота посяде перше місце, автори трьох обраних статей мають приїхати на захист своїх робіт у певний день. Після захисту судді остаточно визначають переможця. Власнику першого місця вручається грант, а учасники, що посіли друге та третє місце, отримують заохочувальні призи.

Коли буде проходити конкурс?

Прийом робіт з 10 вересня по 20 грудня 2019 року.
Оцінка робіт членами журі з 21 по 30 грудня 2019 року.
Захист робіт та нагородження переможців орієнтовно10 січня 2020 року.

Детальніше за посиланням: https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant.