ПРОЕКТ РІШЕННЯ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЄДИНОГО ПОДАТКУ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ І ТА ІІ ГРУПИ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ, ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Дата: 07.05.2019 16:04

червня  2019  року                                                                                     № ____

с.Хрестівка

Про встановлення єдиного податку

суб'єктам господарювання І та ІІ групи,

які застосовують спрощену систему

оподаткування, обліку та звітності

Відповідно до статті 12 Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Хрестівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Встановити єдиний податок для фізичних осіб – підприємців на території Хрестівської сільської  ради.

2. Затвердити ставки єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку - фізичних осіб – підприємців ( додаток 1).

3. Затвердити елементи єдиного податку (додаток 2).

4. Рішення від 19.06.2018 року № 509 «Про встановлення єдиного податку суб`єктам господарювання І та ІІ групи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» визнати таким, що втратило чинність .

5. Це рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року.

6. Секретарю Хрестівської сільської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                 О.Л.Троян