ГАСТРОЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТЕАТРУ "КОЛОБОК"

Дата: 22.04.2019 08:43

З веселим  настроєм, діти поспішають в  Новонаталівську сільську бібліотеку. Під керівництвом бібліотекаря Яремчук Олени Володимирівни функціонує ляльковий театр «Колобок», ведучими якого є Коваль Карина та Бондар Вікторія, учениці Новонаталівської ЗОШІ-ІІ ступенів, а постійну участь у виставах приймають  Ворчак  Віктор та Степаненко Олексій – учні даного закладу освіти.

Вихованці дитячого ясел-садка «Сонечко» є постійними глядачами виступів театру; з великим задоволенням і цікавістю, спостерігають за казковими дійствами. Остання вистава, яку вони переглядали - казка «Колобок». «Актори театру» показують не тільки казки, а проводять вікторини, конкурси для малечі.

Упродовж новорічних свят казкові персонажі  Дід і Баба зустрічали гостей на вечорницях. Прийшла весна і разом з дітьми  власноруч готовимо атрибути до нових казок. Діти імпровізують, створюючи свою казку.

Завітайте до нас на зустріч з новими казковими героями, ми будемо дуже раді!