ТАВРІЙСЬКИЙ БАРВОГРАЙ-2019

Дата: 22.04.2019 08:24

17 квітня 2019 року у закладах загальної середньої освіти згідно графіка, затвердженого наказом начальника відділом освіти, культури, молоді і спорту відбувся, міжшкільний етап щорічного огляду-конкурсу  художньої творчості «Таврійський барвограй», що проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих учнів закладів освіти Хрестівської об’єднаної територіальної громади.

Згідно поданих заявок та відповідно до Положення про проведення конкурсу, діти п’яти шкіл ОТГ показали свою майстерність у номінаціях:

• «Вокал» - 27 номерів,
  • «Фольклор» - 2 номери,
  • «Хореографія» - 11 номерів,
  • «Музичне виконавство» - 2 номери,
  • «Художнє слово» - 16 номерів,
  • «Театральне мистецтво» 5 номерів.

Художні номери оцінювались журі у складі директорів закладів загальної середньої освіти – Штельмаха Віктора Леонідовича, Шияна Миколи Івановича, Вишневецької Світлани Миколаївни, Ліфінцева Володимира Сергійовича, завідувача філії Шевченко Ніни Михайлівни, учителя музичного мистецтва Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Караванова Сергія Володимировича, художнього керівника Долинського сільського Будинку культури Федорової Вікторії Миколаївни, завідувача Надеждівським ясел-садком загального типу «Калинка» Косован Антоніни Грогорівни, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту Приступи Олени Павлівни.

Упродовж огляду-конкурсу журі у складі адміністрації та педагогічних працівників шкіл, садочків, Будинків культури розглядали 63 номери художньої самодіяльності.

26 квітня 2019 року плануємо провести відбірковий етап конкурсу-огляду «Таврійський Барвограй» на базі Хрестівського сільського будинку культури із запрошенням спеціаліста Херсонського державного будинку художньої творчості.