СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Дата: 29.03.2019 09:18

28 березня 2019 року, представники педагогічних колективів громади взяли участь у семінарі-практикумі, проведеному на базі  Шевченківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів з теми «Управління закладом загальної середньої освіти засобами інформаційно-комунікаційних технологій». Цільова аудиторія заходу: директори ЗЗСО, їх заступники, голови міжшкільних методичних об’єднань та відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради.

Адміністрація Шевченківської ЗОШ представила  колегам власний досвід  управління  ЗЗСО з використанням безоплатних інтернет-сервісів веб-платформ, хмарних сховищ.

Семінар-практикум  пройшов  жваво, з активним обговоренням, обміном ідеями.

Такі заходи сприяють розвитку  майстерності педагогів, удосконаленню комп’ютерної грамотності, підвищенню інформаційної обізнаності.