ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 25.02.2019 08:43

Минуло п’ять   років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Роки  важких втрат, болю і випробувань. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя.

В Надеждівській сільській бібліотеці було організовано книжкову виставку присвячену пам’яті героїв Небесної сотні.

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні в Хрестівській сільській бібліотеці  відбулась година спілкування «Майдан – це стан душі, і поклик серця» та презентація тематичної виставки-пам'ять "Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до майбуття".

В Шевченківському сільському Будинку культури проведено вечір-реквієм пам’яті  Небесної сотні, а в бібліотеці організовано фотовиставку «За чисті душі, що злетіли в небо».

В Долинському сільському Будинку культури проведено тематичний вечір «Герої не вмирають …», а в бібліотеці  організовано фото-книжкову виставку «За чисті душі, що злетіли  в небо»