ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ТУРИСТІВ. "КУБОК ЮРІЯ БУГАЄНКА"

Дата: 19.02.2019 08:11

16 лютого  представники Хрестівської ОТГ (учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) були запрошені на спортивні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях « Кубок Юрія Бугаєнка» , які були організовані  на базі Першопокровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького  району. Змагання були присвяченні  річниці виводу радянських військ із Афганістану. Вони  проходили у трьох  вікових категоріях:

молодша група (2006 р. н. та молодші) – 60 учасників;

середня група (2006-2003 р.н.) – 30 учасників;

старша  група (2002 р.н. та старші) – 20 учасників.

У змаганнях участь взяли  команди Першопокровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького р-ну, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради ,Іванівської  ЗОШ №2 (Іванівська ОТГ), Олешківський ЦДЮТ,

КЗ «ЦТКТУМ» ХОР (м.Херсон), Верхньорогачицького району, Нижньосірогозького району, ТК «Іскра» (м.Херсон), ХДУ (м.Херсон).

ОТГ представляли – 11 учасників ( молодша група –10 учнів , середня – 1 ).

За підсумками змагань маємо певні здобутки: молодша група  Решетняк Валентина – ІІ місце, Грушевий Андрій – ІІІ місце. Середня група Шульга Георгій – ІІ місце.