ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2018 16:17

На виконання листа Адміністрації Президента України від 03 грудня 2018 року № 02-01/1996 щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, листа Управління соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 2820/11-01-31 закладами загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради, були проведені заходи виховного та роз’яснювального характеру, а саме:

- хвилини інформаційного простору «Цифри трагедії»;

- уроки пам’яті «Чорнобиль та його наслідки», «Велике серце», «Трагедія століття», «Дзвони Чорнобиля», «Вони забезпечили нам майбутнє»;

- бібліотечні виставки «Вони бачили смерть в обличчя», «Техногенні катастрофи у літературі», «Ліквідаторам аварії – дякуємо за життя!»;

- випуски тематичних газет «Страшна статистика».

Здобувачами освіти Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено радіо-випуск «У Чорнобиля не має часу» та організовано зустріч із учасником ліквідації наслідків аварії на АЕС – Ювженко Юрієм Олександровичем.  Учні привітали його зі святом та послухали розповідь про участь Юрія Олександровича у рятуванні природи.

У Хрестівській загальноосвітній школі діти привітали один із учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – Захарченка Івана Миколайовича.  Напередодні новорічних та різдвяних свят та до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС школярі відвідали його, привітали з прийдешніми святами та подарували власноруч виготовлену новорічну ялинку.

Зустріч учнів Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із учасником ліквідації наслідків аварії на АЕС – Захарченко Іваном Миколайовичем

Зустріч учнів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів із учасником ліквідації наслідків аварії на АЕС – Ювженко Юрієм Олександровичем

Долинський СБК

Книжкова виставка "Біль Чорнобиля"