2019 РІК

СЕМІНАР "ГРАЄ ВЕСНОНЬКА, РОЗІГРАЛАСЯ, ВСЯ ПРИРОДА РОЗСПІВАЛАСЯ"

18 квітня 2019 року на базі Шевченківського ясел-садка загального типу Хрестівської сільської ради відбувся семінар «Грає веснонька, розігралася, вся природа розспівалася», який був проведений для вихователів закладів дошкільної освіти Хрестівської об’єднаної територіальної громади. На заході вихованці садочка зустрічали Весну, яка нарешті принесла тепло. Діти дізналися, чому саме так називаються весняні місяці.  Вихованці ясла-садка «Барвінок» поділилися своїми знаннями про дану пору року: вони розповідали віршики, легенди, розповідали присутнім про необхідність зустрічати пташок, а казкові персонажі баба Мотря і дід Тарас запросили усіх до таночку – весняного хороводу.

13:57 18.04.2019

ШКІЛЬНЕ РАДІО, ЯК ЗАСІБ КОМУННІКАЦІЇ

У зв’язку зі стрімким зростанням обсягу інформації виникла потреба  у засобах, які нададуть можливість миттєво  оприлюднювати  накопичену інформацію. Оскільки раніше передача інформації здійснювалася шляхом зібрання загальношкільних робочих лінійок, що порушувало право здобувачів освіти на відпочинок під час перерв, то перед колективом Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів постало завдання: як запобігти перевантаженню учнів і водночас тримати їх в курсі подій, які проходять у закладі. З цією метою  було прийнято рішення створити шкільне радіо, причому використати для цього наявні у закладі прилади, оскільки окремого фінансування не було.

08:17 16.04.2019

ПЕРЕМОЖЦІ ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОНКУРСУ "ELIDANCE FEST-2019"

Шостого квітня у м. Херсоні  на базі Херсонського державного університету проходив Всеукраїнський фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва  «Elidance fest-2019», організаторами якого були Херсонська обласна асоціація спортивного танцю, Херсонський обласний центр народної творчості та Факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету.

16:28 08.04.2019

"NK DANCE FEST": КОЛЕКТИВ ГРОМАДИ ОТРИМАВ ПЕРЕМОГУ НА ТАНЦЮВАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

30 березня 2019 року в м. Нова Каховка у Палаці культури відбувся другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю «NK Dance Fest», ініціатором і засновником якого є керівник школи танцю «Life in dance» Дар’я Барансата. Захід зібрав більше 600 талановитих танцюристів зі всієї України. Також прийняв участь колектив «Step by step» з села Шевченка Хрестівської об’єднаної територіальної громади. Усі конкурсанти отримали подяки та медалі, а глядачі – море позитивних емоцій. Відзначалось, що фестиваль пройшов на високому професійному рівні.

08:24 05.04.2019

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

28 березня 2019 року, представники педагогічних колективів громади взяли участь у семінарі-практикумі, проведеному на базі  Шевченківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів з теми «Управління закладом загальної середньої освіти засобами інформаційно-комунікаційних технологій». Цільова аудиторія заходу: директори ЗЗСО, їх заступники, голови міжшкільних методичних об’єднань та відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради.

09:18 29.03.2019

ПОЕТИЧНИЙ КАМЕРТОН ЛІНИ КОСТЕНКО: ПАТРІТИЧНІ ЛЕЙТМОТИВИ

19 березня 2019 року  в Херсонському обласному Центрі народної творчості відбувся фінальний етап щорічного Фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Натхненні творчістю нашої поетеси свої таланти демонстрували читці, вокалісти, художники.

09:36 21.03.2019

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "ВЧИТЕЛЬ - ВІЧНИЙ УЧЕНЬ"

1 березня 2019 року на базі Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг для вчителів початкових класів на тему «Вчитель – вічний учень».

16:31 04.03.2019

СЕМІНАР ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На базі Надеждівського ясла-садка "Калинка" загального типу Хрестівської сільської ради Херсонської області відбувся семінар для завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти  "Музичне виховання серед засобів освітнього впливу на дитячу особистість". До програми заходe включено: зимову ярмарку, виховний захід "Пори року в гостях у дошкільнят"

16:07 25.02.2019

МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ ВИКОНАВСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ "ПОЕТИЧНИЙ КАМЕРТОН ЛІНИ КОСТЕНКО: ПАТРІОТИЧНІ ЛЕЙТМОТИВИ"

20 лютого 2019 року у конференц-залі Хрестівської сільської ради відбувся щорічний міжшкільний етап фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

16:24 21.02.2019