2019 РІК

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "ХЛІБ УСЬОМУ ГОЛОВА"

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради році 14 листопада 2019 року на базі Хрестівського ясел-садка «Веселка» загального типу Хрестівської сільської ради Херсонської області відбувся науково-практичний семінар з національно-патріотичного виховання «Хліб – усьому голова».

11:42 18.11.2019

ТУРИСТИЧНІ ЗМАГАННЯ

З нагоди  відзначення Дня туризму 27 вересня 2019 року на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися міжшкільні  туристичні змагання серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради. За підсумками змагань І місце посіла команда Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (старша група),  ІІ місце – команда Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце – команда  Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (молодша група).

16:07 27.09.2019

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України» від 11 липня 2019 року № 513/2019, відповідно до «Плану заходів з відзначення в області Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці незалежності України у 2019 році», затвердженого головою Херсонської обласної державної адміністрації від 06 серпня 2019 року  № 20/345, з метою гідного відзначення у 2019 році державних урочистостей у закладах освіти і культури Хрестівської сільської ради Херсонської області були проведені наступні святкові заходи:

14:15 23.08.2019

СЕМІНАР НА ТЕМУ "ТЕАТРАЛІЗОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ У ДИТЯЧОМУ САДКУ"

07 червня 2019 року на базі Новонаталівського ясел-садка «Сонечко» відбувся семінар на тему «Театралізована діяльність у дитячому садку». Наші юні артисти разом зі своїми вихователями, помічниками вихователів порадували гостей драматизацією казки «Колобок» на новий лад.

08:24 11.06.2019

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

З метою сприяння підвищенню професійного рівня працівників бібліотек Громадська організація «Херсонське обласне бібліотечне товариство» Української бібліотечної асоціації спільно із науково-методичним відділом Комунального закладу «Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради 28 травня 2019 року провели семінар-навчання.

11:17 29.05.2019

ФОЛЬК-ФЕСТ "ПЕРЛИНА СТЕПУ"

Далеко від цивілізації, у Херсонських степах, розташований історико-розважальний центр «Зелені хутори Таврії».

11:30 27.05.2019

ВИСТУП КОЛЕКТИВУ НАДЕЖДІВСЬКОГО ЗДО НА ФОЛЬК-ФЕСТІ "ПЕРЛИНА СТЕПУ"

Є на Херсонщині місце, де ніби зупинився час… Місце, де настільки незаймано буяють луки і ліси, ніби тут і не ступала нога сучасної людини. Місце, де все ще стоять білі українські мазанки з маленькими розмальованими віконцями і черепичним дахом, тонко вкритим нальотом старовини. Кожну хату обіймає тин, на якому гарні господині порозвішували сушитися до блиску вимиті глечики, пооздоблювали свої оселі рушниками! Йдеш, милуєшся… і бачиш Україну такою, як вона була кілька століть тому, з її колоритним побутом, багатою палітрою народних звичаїв і традицій, з дзвінкими піснями та запальними танцями…

11:19 27.05.2019

ГАЛА-КОНЦЕРТ ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ "ТАВРІЙСЬКИЙ БАРВОГРАЙ"

22 травня 2019 року на базі Херсонського державного будинку дитячої творчості відбувся Гала-концерт огляду-конкурсу "Таврійського барвограю", учасниками якого стали переможці обласного етапу конкурсу. Ми пишаємося нашими талантами!

15:33 24.05.2019