2019 РІК

ГАРТУЙ, ДЖУРА, КОЗАЦЬКУ СИЛУ

В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 23-24 лютого 2019 року комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді " Херсонської обласної ради провів ІІІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму.

16:32 25.02.2019

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ТУРИСТІВ. "КУБОК ЮРІЯ БУГАЄНКА"

16 лютого  представники Хрестівської ОТГ (учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) були запрошені на спортивні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях « Кубок Юрія Бугаєнка» , які були організовані  на базі Першопокровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького  району. Змагання були присвяченні  річниці виводу радянських військ із Афганістану. Вони  проходили у трьох  вікових категоріях:

08:11 19.02.2019