2018 РІК

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У ХРЕСТІВСЬКОМУ СБК

16 листопада 2018 року у Хрестівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди дня працівників сільського господарства. Серед запрошених гостей був присутній фінансовий директор ТОВ "Славута ЮГ" - Руденко Андрій Вікторович, який від імені керівника підприємства привітав аграріїв зі святом і нагородив найкращих працівників грамотами та грошовими преміями. А начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради Тетяна Анатоліївна Шиманська вручила найактивнішим спосорам подяки за співпрацю - керівникам ТОВ "Славута Юг" та ФГ "Лабенок".

15:36 16.11.2018

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 574-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року», наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради від 19 вересня 2017 року № 168 «Про розроблення плану заходів», плану роботи сільських будинків культури 20 лютого 2018 року у сільських будинках культури Хрестівської сільської з метою надання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави,  були проведені заходи виховного характеру.

10:08 21.02.2018