A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хрестівська громада
Херсонська область, Каховський район

2017 РІК

Військово-патріотичне виховання

Виховуємо патріотів та майбутніх захисників Вітчизни Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «ДЖУРА»(Сокіл)

             В сучасних умовах зросли вимоги до військово – патріотичного виховання молоді, підготовки її до захисту Батьківщини. Саме в цей час є необхідність проведення комплексних занять з даного напрямку, яким є- гра «Джура» (Сокіл).

      Відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради, Положення про І-етап  військово-патріотичної гри «Джура», та з метою підготовки молоді до захисту Вітчизни, формування у неї патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку 23 травня 2017 року на базі Хрестівської сільської ради був проведений І-етап  військово-патріотичної гри «Джура» серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів Хрестівської ОТГ. Перед початком змагання відбулося урочисте відкриття військово-спортивного свята, де відбулося  представлення команд, кожен рій  по черзі вигукував девіз своєї команди. Потім під козацький марш,  переможцями минулорічної гри «Джура-2016» винесено державний прапор України та стяг козацької слави. На військово-спортивне свято запрошено почесних гостей, представників органів місцевого самоврядування в особі сільського голови Трояна Олексія Леонідовича, начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Шиманську Тетяну Анатоліївну, представників козацької паланки Надеждівського куреня, директора Хрестівської ЗОШ Вишневецьку Світлану Миколаївну,  які з привітальним словом звернулися до учасників військово-спортивного свята, побажавши всім перемоги. Гру оголошено відкритою, звучить гімн України. До слова запрошується головний суддя змагань гри Джура» Івчук Ю.А., який ознайомив команди з системою проведення кожного етапу гри. Гру розпочато, команди за результатами жеребкування йдуть до визначених місць. На кожному етапі вирують емоції., кожен хоче бути першим. Після чотирьох годин напруженої боротьби наближається кульмінація змагань, її завершення, команди проходять останні рубежі. Гру завершено, працює суддівська бригада, яка за результатами протоколів і визначить переможців гри «Джура-2017». Помічник головного судді оголошує результати. Переможцем І - етапу  гри «Джура-2017»  став рій Хрестівської ЗОШ, який посів почесне І місце, на другому місці рій Шевченківської ЗОШ, третіми стали юні джури Надеждівської ЗОШ.     Переможця  гри «Джура-2017» нагороджено Кубком та грамотою, призерів в загальнокомандному та особистому заліку нагороджено грамотами відповідних ступенів  відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Змагання пройшли на належному рівні, завдячуючи організаційному комітету, головній суддівській бригаді та колективу працівників Хрестівської ЗОШ, які гостино зустрічали учасників військово-патріотичної гри «Джура» та почастували учнів «козацькою кашею».

З 07 по 12 червня 2017 року на базі  дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Скадовського району буде проведено ІІ (обласний) етап гри «Джура», тож побажаймо успіхів та перемоги збірній команді (рою) Хрестівської ЗОШ,  яка представлятиме Хрестівську ОТГ Хрестівської сільської ради.

 

 Інспектор відділу освіти,

 культури, молоді і спорту                                                                                                                        Ю. Івчук

 

Спортивні заходи серед молоді громади

    «Кубок співдружності» серед збірних чоловічих команд

 Відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради, плану спортивно-масових заходів на 2017 рік, Регламенту про міжрайонний турнір з волейболу «Кубок співдружності» серед збірних чоловічих команд 25 лютого 2017 року в спортивній залі НВК Асканія- Нова гімназія відбувся міжрайонний турнір з волейболу «Кубок співдружності» серед збірних команд чоловіків.  До участі в розіграші «Кубка співдружності» було запрошено кращі збірні команди чоловіків Хрестівської ОТГ: «Урожай» с. Хрестівка, «Рубін» сіл Новоноталівка і Шевченка та команди гостей « Альянс» смт. Новотроїцьке , «Таврічанка» с. Таврічанка. Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття турніру, організовано невеличкий концерт. З привітальним словом до учасників турніру звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради Шиманська Т.А., яка побажала командам успіхів та перемоги.  За результатами сліпого жеребу першими на майданчик вийшли команди гостей, вони і розпочали боротьбу за почесний трофей «Кубок співдружності». Турнір розпочато, з перших хвилин команди демонструють доволі цікаву та змістовну гру, за що були нагороджені постійними гучними оплесками від глядачів. З кожною наступною грою градус напруги на майданчику підвищувався, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Ось і остання гра, остання подача, остання комбінація, останній удар, перемога. Радіють гравці команди «Урожай» села Хрестівка вони посідають перше місце і стають володарями «Кубка співдружності», друге місце зайняла команда «Альянс» смт Новотроїцьке, третє за командою «Таврічанка». Організаторами турніру, доречі, яким є відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради та   федерація волейболу Хрестівської ОТГ, проведено церемонію нагородження. Переможців турніру нагороджено кубками та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської ЗОШ. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами. Безпосереднє проведення змагань було покладено на головну суддівську бригаду, яка кваліфіковано та неупереджено виконувала свої обов’язки. Дякуючи роботі суддівської бригади, а саме; головному судді змагань Каращуку Василю Марковичу, турнір пройшов на високому організаційному рівні, відповідно до регламенту  та сучасних правил з волейболу. Волейбольний сезон в Хрестівській ОТГ дав старт, попереду нові змагання, турніри та кубки з волейболу. Шановні організатори спортивно-масової роботи та активісти,  пропагандуйте та розвивайте волейбол на місцях, залучайте до нього жителів свого села, тренуйтесь, створюйте команди, приймайте участь в різноманітних заходах з волейболу. Федерація волейболу Хрестівської ОТГ завжди готова до співпраці з будь-якою командою чи клубом. До зустрічі, тренуйтесь та перемагайте.

Методист з питань фізичної культури

та спорту відділу освіти, культури,

молоді і спорту Хрестівської сільської ради                                                                                       Ю. Івчук

Кубок ОТГ Херсонщини з футболу

         

 07 травня 2017 року на футбольних полях Асканійської ОТГ та території Хлібодарівської сільської ради відбувся футбольний турнір серед збірних команд ОТГ Херсонщини. Взяти участь у змаганні виявили бажання вісім команд. Команду ОТГ Хрестівської сільської ради представляли гравці з сел Долинське, Новонаталівка, Шевченка та Хрестівки. В напруженій боротьбі збірна команда Хрестівської ОТГ посіла перше місце та стала володарем кубка ОТГ Херсонщини. Вітаємо наших спортсменів з заслуженою перемогою! Так тримати!

Спортивно-масові заходи серед дітей 

 Тріумф юних футболістів  2008-2009 року народження

       01 червня 2017 року збірні  команди  учнів Хрестівської ЗОШ Хрестівської ОТГ взяли участь у обласному турнірі з футболу«Краща дитячо-юнацька команда ОТГ Херсонщини», який був організований за ініціативи голови селищної ради Асканія-Нова Свінцицького Віталія Казиміровича. Турнір проходив на футбольних майданчиках НВК Асканія-Нова гімназія та полях селищної ради. Взяти участь у змаганнях виявили бажання шість збірних команд юнаків 2005-2006 р.н. та шість команд 2008-2009 р.н. ОТГ Херсонщини. До змагань долучилися збірні з Великокопанівської, Таврічанської,  Мирненської, Присивашської, Хрестівської , Асканія-Нова ОТГ та Ніжньосірогодського та Новотроїцького районів. За результатами протоколів, забитих та пропущених м’ячів, володарем Кубка «Краща команда ОТГ» посівши І-місце стала збірна команда юнаків 2008-2009 року народження Хрестівської ОТГ. Вітаємо переможців. Так тримати.

 

НАШІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

      Відповідно плану спортивно-масових заходів на  2017 рік відділом освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради організовано та проведено ряд спортивних змагань серед сільської молоді та учнів шкіл:

 17.03.2017 року на базі Долинської ЗОШ відбувся турнір з баскетболу «Євробаскет-2017» серед збірних команд юнаків та дівчат навчальних закладів Хрестівської громади. Переможцями турніру серед юнаків, зайнявши І місце стала команда Хрестівської ЗОШ на другому юні баскетболісти Долинської ЗОШ, третє за командою Надеждівської ЗОШ, серед дівчат перемогу святкува збірна Хрестівської ЗОШ на другому юні баскетболістки Надеждівської ЗОШ. Переможців турніру нагороджено кубком та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами.

18.03. 2017 року на базі Новоноталівської ЗОШ відбувся турнір з волейболу «Кубок Хрестівської ОТГ» серед збірних чоловічих команд сіл: Долинське, Хрестівка, Шевченка та Новоноталівка. Переможцями турніру і водночас володарями першого в історії об’єднаної громади « Кубка Хрестівської ОТГ» стала збірна команда чоловіків «Урожай» с. Хрестівка, друге почесне місце в напруженій боротьбі виборола команда с. Долинське, третє за командою «Рубін» с. Шевченка. Переможців турніру нагороджено Перехідним кубком та грамотами сільського голови Хрестівської сільської ради. Визначено кращих гравців в командах та нагороджено грамотами.

28.03.2017 року збірна команда юнаків та дівчат, учні Хрестівської ЗОШ взяли участь в обласних зональних змаганнях з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл області. де зайняли почесні другі місця в своїй групі, програвши в нелегкій боротьбі дуже сильній та амбітній збірній команді м. Н-Каховка. Бажаємо успіхів юним волейболістам, а в подальному побільше перемог. Спортивне життя в громаді вирує, попереду нові старти, розпочинається футбольний сезон серед школярів та сільської молоді. Шановні організатори спортивно-масової роботи та активісти,  пропагандуйте та розвивайте спорт на місцях, залучайте до нього жителів свого села, тренуйтесь, створюйте команди, приймайте участь в різноманітних спортивних заходах, що проводе громада. Відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради завжди готовий до співпраці з будь-якою командою чи клубом.

 

Методист з питань фізичної культури

та спорту відділу освіти, культури,

молоді і спорту Хрестівської сільської ради                                                                                                 Ю. Івчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь