2017 РІК

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ХРЕСТІВЦІ

Сьогодні, 18 травня 2017 року, на ринковій площі села Хрестівка серед населення села відбувся народознавчий флешмоб «Вишиванка в українському народі». Жителями села виконувалися «Пісня про рушник», «Два кольори», а також працівниками сільського будинку культури проводилася вікторина.

12:49 18.05.2017

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Святкування Дня вишиванки - основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Вишиванка - наш генетичний код! У навчальних закладах Хрестівської сільської ради учні залюбки одягли вишиті сорочки і почували себе дуже щасливими!

10:15 18.05.2017

ВИСТАВКА "ЛЮДИ СВОБОДИ"

До 25-ї річниці незалежності Український інститут національної пам'яті спільно з каналом UA:Перший запустили проект «Люди Свободи». Це виставка, що розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.

08:22 02.04.2017