ЗНО-2017

Зовнішнє незалежне оцінювання-2017

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році, як проект загальнодержавного значення, відбудеться одинадцятий рік поспіль. За цей період система зовнішнього незалежного оцінювання, стала невід’ємною складовою галузі освіти України.

З метою забезпечення своєчасної та організованої реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання – 2017 у Хрестівській сільській раді на базі загальноосвітніх навчальних закладів працює 3 пункти реєстрації:                     у Надеждівській, Долинській та Хрестівській школах. Всього зареєстровано             24 особи, серед них дві учениці Хрестівської школи є претендентками на отримання золотих медалей.

Нововведенням поточного року стало те, що для випускників загальноосвітніх навчальних закладів  результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою1–12 балів.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку. Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Можливістю ознайомитися з процедурою проведення ЗНО є пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація на пробне ЗНО завершилася                 31 січня. Серед 24 випускників Хрестівської сільської ради виявило бажання спробувати свої сили 13 осіб, що становить 54 % від загальної кількості учнів.