Чаплинський район, Херсонська область

Вітання

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ !

Дорогі друзі, сьогодні День соборності України!

Щиро вітаємо Вас з Днем Соборності України! Віками   український народ боровся за свою державність, багато крові кращих синів і доньок України пролито за прагнення бути вільними  та незалежними в своїй українській державі. Та збулися пророчі слова Великого Кобзаря про сім’ю велику, сім’ю вольну, нову, про нашу українську державу, яку ми маємо сьогодні. І я вірю, я переконана, що  територіальна цілісність України,   залишатиметься непорушною  не дивлячись ні на які зазіхання підступних ворогів. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – зберегти нашу державу, відновити її кордони та здійснити побудову економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Тож, оберігаймо та створюймо  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та  державності

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її працьовитого люду буде успішно реалізоване.

Зі святом вас, шановні!

З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА !

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця

вітаємо Вас із Міжнародним днем волонтера!

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу активну громадську позицію, людяність, чуйність, добротворчі ініціативи. Дякуємо вам за ваші полум’яні серця, сповнені любові та співчуття до ближнього, безкорисну гуманну діяльність.

Нехай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров’я і благополуччя, тепло і затишок родинної оселі, а віра, надія та любов завжди супроводжують вас у житті! Хай в майбутньому на вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами. Бажаємо вам нових здобутків!

Зі святом працівника сільського господарства

Від усієї душі тепло вітаю усіх працівників сільського господартсва із  професійним святом – Днем працівника сільського господарства. Дозвольте принагідно насамперед подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!

Сільський голова Троян О.Л.