Чаплинський район, Херсонська область

Вітання

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця

вітаємо Вас із Міжнародним днем волонтера!

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу активну громадську позицію, людяність, чуйність, добротворчі ініціативи. Дякуємо вам за ваші полум’яні серця, сповнені любові та співчуття до ближнього, безкорисну гуманну діяльність.

Нехай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров’я і благополуччя, тепло і затишок родинної оселі, а віра, надія та любов завжди супроводжують вас у житті! Хай в майбутньому на вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами. Бажаємо вам нових здобутків!

Зі святом працівника сільського господарства

Від усієї душі тепло вітаю усіх працівників сільського господартсва із  професійним святом – Днем працівника сільського господарства. Дозвольте принагідно насамперед подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!

Сільський голова Троян О.Л.