Оздоровлення і відпочинок

Оздоровлення та відпочинок

У навчальних закладах Хрестівської сільської ради розпочався відпочинково-оздоровчий період. У загальношкільних навчальних закладах, в яких є умови для харчування дітей (Новонаталівська, Хрестівська, Шевченківська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів) відкрито пришкільні табори із денним перебуванням дітей на період з 01 червня по 21 червня 2017 року. У таборах передбачено збалансоване харчування.

Викликає занепокоєння те, що упродовж останніх років відбувається  погіршення стану здоров'я дітей, зумовлене негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Відслідковується збільшення кількості дітей, що, перебувають на диспансерному обліку, дітей, які часто хворіють на ГРВІ, бронхіт, алергічні захворювання, що є одним з найбільш несприятливих явищ у комплексі характеристик стану здоров'я та соціального благополуччя населення. Діти таких категорій потребують оздоровлення на березі моря, річки, у  лісі та горах шляхом організації оздоровлення дітей у позаміських  таборах.

Згідно з програмою «Оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року», прийнятою Хрестівською сільською радою, оплата за перебування у пришкільних таборах для дітей пільгових категорій (дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщених осіб) здійснюється  за рахунок коштів  бюджету Хрестівської сільської ради – 50% та оплата за батьківські кошти теж 50%. А відпочинкові та оздоровчі послуги (перебування у позаміських таборах відпочинку) для дітей даних пільгових категорій – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей-інвалідів -  надаються 100 % за рахунок місцевого бюджету Хрестівської сільської ради.Для інших категорій вартість харчування становить  20 гривень – сума вартості одного дня.

Планується придбати путівки для оздоровлення дітей у позаміських таборах.

Оплата вартості путівки здійснюється :

-        бюджет Хрестівської сільської ради 100% для визначених пільгових категорій дітей;

-        бюджет Хрестівської сільської ради  – 50% та  50% за кошти батьків від вартості путівки для дітей інших категорій.

Оздоровчий період у дошкільних навчальних закладах Хрестівської сільської ради триває з 01 червня по 31 серпня 2017 року. Тому в цей проміжок часу необхідно покращити фізичний стан здоров’я дітей, збалансувавши його овочами, фруктами та соками. У цьому році планується охопити оздоровчими послугами 278 дітей дошкільних навчальних закладів, що знаходяться на території Хрестівської сільської ради, збільшивши вартість харчування одного дня на 10 %, що становитиме 20 гривень.