Хрестівська громада
Чаплинський район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2018 РОКУ

Дата створення: 08:34 16.03.2018

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Дата створення: 10:15 15.03.2018

    Туберкульоз - це хроничне інфекційне захворювання, збудником якого е мікобактерії туберкульозу, або палички Коха.  Не тільки соціальні умови, а й біологічні властивості мікобактерій стали причиною епідемії туберкульозу в сучасних умовах. Висока стійкість мікобактерій і крапельно-повітряний шлях передачі їх ускладнюють боротьбу з туберкульозом. Вдихання мікобактерій туберкульозу призводить до захворювання органів дихання: 95-98% їх припадає на туберкульоз легенів; позалегеневі форми туберкульозу (шкіри, нирок, суглобів і кісток та ін.) зустрічаються рідко - менше 1%.

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ

Дата створення: 17:27 14.03.2018

13.03.2018 року в смт. Чаплинка на базі ДЮКФП та ОНЗ "Чаплинська школа-гімназія" відбулися обласні (зональні) змагання з волейболу серед школярів 2001 року народження та молодших. Збірна команда юнаків Хрестівської ОТГ виборола друге місце в групі, програвши в напруженій боротьбі команді Григорівської ОТГ та здолавши команду Чаплинської ОТГ. Команда дівчат впевнено провела всі ігри, посіла перше місце в групі та вийшла до фінальної частини обласних змагань, з чим її і вітаємо. Так тримати!!!

СВЯТЕ ІМ'Я ШЕВЧЕНКА

Дата створення: 09:02 12.03.2018

             

ВИХОВАНЦІ ХРЕСТІВСЬКОГО ЯСЛА-САДОЧКА "ВЕСЕЛКА " ВІТАЛИ ЖІНОЧИЙ КОЛЕКТИВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 18:24 07.03.2018

      7 березня 2018 року вихованці Хрестівського ясла-садочку  вітали весь жіночий колектив Хрестівської сільської ради.  Діти подарували всім присутнім казку, сповнену позитивними емоціями та яскравими  кольорами.  За веселими таночками, піснями, віршами час сплинув непомітно. Під завісу свята  хлопчики й дівчатка вручили працівницям сільської ради   подарунки, які виготовили власноруч. Захід подарував  усім гарний та веселий настрій.

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ З НАГОДИ ДНЯ 8-БЕРЕЗНЯ

Дата створення: 09:40 07.03.2018

Турнір з волейболу серед дівчат з нагоди Дня 8-Березня. 06.03.2018 року на базі Долинської ЗОШ відбувся турнір з волейболу серед збірних команд дівчат ЗЗСО Хрестівської сільської ради. Змагання відбулися, визначено переможця та призерів жіночого турніру. Переможцем турніру стала команда дівчат ОНЗ "Хрестівська ЗОШ", яка зайняла почесне І місце, друге місце вибороли гравці команди "Юність", третє за командою Долинської ЗОШ. Також в кожній команді визначено кращих гравців. Команди та гравців відзначено грамотами відділу освіти, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. 13.03.2018 року команда переможниця візьме участь в обласних зональних змаганнях. Тож бажаємо успіхів гравцям та команді, нових взлетів та перемог.

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ 8 бЕРЕЗНЯ

Дата створення: 09:38 07.03.2018

РІВНО ТИСЯЧА ХЕРСОНЦІВ ДІЗНАЛАСЯ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Дата створення: 16:20 06.03.2018

Сьогодні тисячний житель нашої області за допомогою порталу iGov дізнався про нарахування житлово-комунальної субсидії через Інтернет. Така суттєва кількість користувачів електронної послуги (а це 2-й показник серед усіх регіонів України) з одного боку свідчить про її особливу затребуваність та актуальність, з іншого – про доступність і зручність. При цьому середня оцінка, яку громадяни виставили за якість та оперативність одержаної Інтернет-послуги, становить 4.2 бала за 5-бальною шкалою. На підтвердження такому високому показнику свідчать і відгуки херсонців, залишені на порталі iGov. Ось лише деякі з них: «Отримав відповідь на свій запит відносно повідомлення про призначення субсидії через одну годину. Дуже швидко. Без потреби відвідувати установу та чекати в чергах. Дякую», «Все нормально. Дуже добре що такий сервіс запрацював і у нас», «Спасибо! Очень удобно и не требуется толкаться в очереди, а также есть экономия на проезде в маршрутках». Нагадуємо, що отримати інформацію про стан призначення субсидії на оплату ЖКП можна в режимі онлайн за посиланням: https://igov.org.ua/service/21/general

ДЕНЬ ДОНОРА !!!

Дата створення: 13:03 05.03.2018