Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – одне з головних завдань сьогодення

Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

14:21 12.06.2018

СКАДОВСЬК ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

7 червня 2018 року в приміщенні Скадовського  районного будинку культури  розпочався Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Скадовськ  збирає друзів», який   проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання  творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, обміну досвідом, виховання поваги до культури  багатонаціонального етносу  України. Організаторами  Фестивалю  є Херсонський державний будинок художньої творчості, Координаційна рада Федерації дитячих громадських організацій  Херсонської області «Веселкова країна дитинства». Одинадцять  років поспіль до теплого Чорноморського узбережжя з'їзджається обдарована  талановита молодь з усіх куточків  Таврійського краю, а також їх ровесників з Білорусії, Словаччини, Болгарії  віком від 6 до 18 років.

08:44 12.06.2018

НАРОДЖЕННЯ НОВОЇ СІМ'Ї

9 червня 2018 року в Хрестівській сільській раді зареєстрували шлюб мешканці села Новонаталівка Масалов Максим Сергійович і Виродова Людмила Віталіївна. Реєстрацію провела секретар виконавчого комітету Матковська Анастасія Миколаївна. З нагоди реєстрації шлюбу вітаємо новостворену родину Масалових.

16:37 11.06.2018

ВЕСЕЛИЙ ВІДПОЧИНОК З ЦЕРКВОЮ "БЛАГОДАТЬ"

Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги.  Якщо будеш сам творити добро – воно  тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш  людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро! Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі. І вони в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей  називають доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

15:08 08.06.2018

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "ДЖУРА-2018"

Виконуючи  доручення першого заступника  голови обласної державної адміністрації від 18 травня 2018 року № 69-д «Щодо проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2018 році: Південний Форпост» з метою активізації національно-духовного виховання молоді та підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини в термін з 05 по 10 червня 2018 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ювілейний» с. Красне Скадовського району   проходитиме ІІ (обласний) етап гри «Джура» серед збірних команд (роїв), переможців перших етапів. Взяти участь у обласному етапі цьогорічної гри «Джура-2018» виявили бажання 24 команди Херсонщини. Хрестівську ОТГ представляє команда (рій «Воля») Надеждівської ЗОШ, переможець І  етапу. До цьогорічного складу команди ввійшли учні 8-10 класів Надеждівської ЗОШ, лідерами якої є минулорічні учасники змагань - турнірів з військово-патріотичного виховання. Попереду для всіх цікава та насичена програма гри «Джура». Тож побажаємо команді успіхів та яскравих перемог.

15:41 06.06.2018

ІФТАР З НАГОДИ СВЯЩЕНОГО МІСЯЦЯ РАМАДАН

20 травня в селі Хрестівка відбувся Іфтар з нагоди священного місяця Рамадан. Почесним гостем заходу був Імам Херсонської області шейх Казім  Мухаммедов. Шейх привітав одновірців з Рамаданом. Він побажав братам і сестрам в цей особливий місяць проявляти більше  смирення і покірності Творцеві, роблячи тільки благий. Звучали сури з Священного кур'ана, пісні і вірші від підростаючого  покоління. Також прийшли привітати з Рамаданом представники сільської Ради, школи, дитячого саду і голова громади турків месхетинців.

14:00 31.05.2018