АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЙ В ЦИВІЛЬНОМУ ТА КОМЕРЦІЙНОМУ БУДІВНИЦТВІ"

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

16:18 20.06.2018

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ХРЕСТІВКА

З метою організації ефективного прийому та обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, зайнятості населення  та юридичного  супроводу.      19 червня  2018 року в приміщенні Хрестівської сільської ради відбувся  виїзний прийом громадян Хрестівської об’єднаної територіальної громади.  Під час зустрічі жителів громади консультували заступник директора Чаплинського районного центру зайнятості Ващенко Ірина , начальник Чаплинського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олександр Заболотній, головний спеціаліст бюро правової допомоги Серпутько Віра.

15:27 20.06.2018

КУБОК ХЕРСОНЩИНИ - 2018

16-17 червня 2018 року на стадіоні смт. Асканія Нова  відбувся футбольний турнір Кубок Херсонщини-2018 року. На участь у змаганнях зареєструвалося сім команд об’єднаних територіальних громад Херсонської області. Чемпіоном та володарем кубка ОТГ стала збірна команда «Вікторія» (ОТГ Асканія Нова),  друге місце посіла команда Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, третє почесне місце у збірної команди Хрестівської об’єднаної територіальної громади.  Команди нагороджено грамотами та медалями. Відзначено кращих футболістів  у кожній громаді. Переможець гри братиме участь у розіграші Кубку об'єднаних територаальних громад України.

13:57 20.06.2018

Якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо потрібно надати до контролюючого органу повідомлення за формою №20-ОПП з оновленою інформацією

Як зазначила начальник Чаплинського відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській  області О. Добрянська, що у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, зокрема його місцезнаходження, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою №20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування. У повідомленні зазначаються нове та попереднє значення реквізиту, який змінився.

14:53 12.06.2018

Чаплинське відділення Херсонської ОДПІ нагадує!

Відповідно до  ст. 287 Податкового кодексу України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

14:34 12.06.2018