ТЕХНІКА В ДІЇ

Ось і прийшла довгоочікувана  зима – діти радіють можливості пограти в сніжки і зліпити сніговика, а для дорослих це чергове випробовування. Придбаний за кошти інфраструктурної субвенції  трактор розпочав  ще зранку розчищати дороги населених пунктів нашої громади.

15:17 23.01.2018

ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Для зміцнення матеріальної бази Долинського дитячого садочка «Яблунька»  Хрестівською сільською радою  в 2017 році було виділено 50 тис.грн., на які було придбано дитячі ліжка, матраси для дитячих ліжечок,  шафа для одягу, лавка дитяча, стілець, стіл письмовий, куточок сенсорики, дитячі парти.

09:41 22.01.2018

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

У зв’язку з переміщенням активного південного циклону 17-18 січня 2018 року в м. Херсоні та по Херсонській області очікується погіршення погодних умов: 17-18 січня мокрий сніг з дощем, 18 січня вночі місцями сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на автошляхах місцями ожеледиця, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. З 17 січня підвищення температури вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 1-6 тепла.

09:08 16.01.2018

Медреформа в дії

Медичну реформу розпочато: закон про медреформу підписав Президент, Кабмін ухвалив ключові документи. Сьогодні розкажемо, що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році.

16:08 11.01.2018

СПАРТАКІАДА ПРАІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

3 січня 2018 року на базі Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася спартакіада працівників освіти. До участі в змаганнях долучилися як колективи загальноосвітніх шкіл, так і дошкільних навчальних закладів. До програми Спартакіади  було включено такі  види змагань: настільний теніс, стрільба і шашки.

08:44 05.01.2018