Чаплинський район, Херсонська область

Спортивне свято «Спорт єднає Україну!»

09 вересня 2017 року  у с. Хрестівка відбулося святкування дня фізичної культури і спорту – спортивне свято

«Спорт єднає Україну!».

Розпочали  святковим концертом у Хрестівському БК, на якому виступали колективи Шевченківського, Долинського, Хрестівського сільських будинків культури, Хрестівського дитячого ясла-садка «Веселка». Концерт супроводжувався привітаннями спортсменів громади. Освітньо-культурні заклади отримали у подарунок від Хрестівської сільської ради спортивний  інвентар.

Святкування продовжилося на шкільному стадіоні. Кроссфіт, жонглювання м’ячем, гра у міні-футбол та пляжний волейбол – усі змагання проведені. Спорт і фізична культура – це життя, це – рух! День фізичної культури і  спорту стосується кожного.

Отож, зі святом, шановні!!!

Відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради