СПАРТАКІАДА ПРАІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.01.2018 08:44

січня 2018 року на базі Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася спартакіада працівників освіти. До участі в змаганнях долучилися як колективи загальноосвітніх шкіл, так і дошкільних навчальних закладів. До програми Спартакіади  було включено такі  види змагань: настільний теніс, стрільба і шашки.

Призові місця розподілилися таким чином:

• настільний теніс: серед чоловіків – І місце – Дацюк М.І., ІІ місце – Тертичний І.В., ІІІ місце – Караванов С.В.;

серед жінок – І місце – Шевченко А.В., ІІ місце – Лисенко М.П., ІІІ місце – Колька І.В.

• стрільба: серед чоловіків – І місце – Дацюк М.І., ІІ місце – Часнік В.С., ІІІ місце – Паньчишин О.В.;

серед жінок – І місце – Колька І.В., ІІ місце – Вишневецька С.М., ІІІ місце – Грушева І.В.

• шашки: серед чоловіків – І місце – Лукашенко В.А., ІІ місце – Ліфінцев В.С., ІІІ місце – Коровіна О.В.;

серед жінок – І місце – Заріцька А.В., ІІ місце – Байбуза Н.М., ІІІ місце – Заморока Т.М.