ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ХРЕСТІВКА

Дата: 20.06.2018 15:27

З метою організації ефективного прийому та обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, зайнятості населення  та юридичного  супроводу.      19 червня  2018 року в приміщенні Хрестівської сільської ради відбувся  виїзний прийом громадян Хрестівської об’єднаної територіальної громади.  Під час зустрічі жителів громади консультували заступник директора Чаплинського районного центру зайнятості Ващенко Ірина , начальник Чаплинського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олександр Заболотній, головний спеціаліст бюро правової допомоги Серпутько Віра.

В процесі таких зустрічей жителі мають змогу  ознайомитися з впровадженням електронних пенсійних справ централізованої системи призначення та виплати пенсій, реєстрації громадян на Веб-порталі Пенсійного фонду , який дає можливість усім зацікавленим, вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил – тобто в режимі он-лайн, а також отримати відповіді на свої запитання. Розвиток таких партнерських стосунків є запорукою успішного вирішення актуальних питань сьогодення, саме такі зустрічі спрощують доступ громадян до отримання необхідної інформації.