МУЖНІСТЬ, ШЛЯХЕТНІСТЬ, ВІДВАГА.

Дата: 15.06.2018 15:30

Під таким гаслом 5-10 червня 2018 року в Скадовському  районі відбувся  ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри«Сокіл» («Джура»)«Джура—2018: Південний Форпост», в якій прийняло участь 23 команди області.

Учні Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ст.(рій «Воля») вперше представляли нашу громаду на змаганнях такого рівня.

6 днів, 11 складних  конкурсів, щільний графік змагань потребували від усіх її учасників показати свої найкращі  фізичні, моральні та вольові якості, повної взаємовіддачі.

Результатом для команди стало ІІ (командне) місце в конкурсі «Рятівник» (нагороджені медалями та грамотами) та 2 призери: Луценко Олег — ІІ місце, конкурс «Рятівник», Бородавка Денис — ІІІ місце, конкурс «Влучний стрілець». Також команда нагороджена почесними дипломами учасників гри.

Завершенням гри стало урочиста хода вулицями Скадовська всіх учасників гри, яка закінчилася на центральній площі урочистим нагородженням переможців.

По завершення церемонії нагородження всіх чекав смачний, справжній, козацький кулеш від організаторів дійства.

Втомлені, але задоволені поверталися до своїх домівок джури, сподіваючись на наступний рік  повернутися і взяти реванш в цій захоплюючій грі.

Керівник військово-патріотичного гуртка «Сокіл» («Джура»)

Дацюк П.В.