Чаплинський район, Херсонська область

Це важливо! Після переїзду або одруження необхідно повідомити податкову.

Відповідно до норм податкового законодавства, усі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі - Державний реєстр).

Фізичні особи – платники податків, зареєстровані в Державному реєстрі, зобов'язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки. Найпоширеніші випадками зміни облікових даних громадянина є зміна прізвища та місця проживання.

Тож якщо у вас відбулися вказані зміни, необхідно протягом місяця з дня виникнення таких змін особисто або через уповноважену особу завітати до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем проживання та подати заяву за формою № 5ДР. Для заповнення такої заяви використовуються дані документа, що посвідчує особу громадянина, та інших документів, які подаються у разі зміни таких даних.

Внесення змін до Державного реєстру здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання Заяви до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи.