ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "ДЖУРА-2018"

Дата: 06.06.2018 15:41

Виконуючи  доручення першого заступника  голови обласної державної адміністрації від 18 травня 2018 року № 69-д «Щодо проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2018 році: Південний Форпост» з метою активізації національно-духовного виховання молоді та підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини в термін з 05 по 10 червня 2018 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ювілейний» с. Красне Скадовського району   проходитиме ІІ (обласний) етап гри «Джура» серед збірних команд (роїв), переможців перших етапів. Взяти участь у обласному етапі цьогорічної гри «Джура-2018» виявили бажання 24 команди Херсонщини. Хрестівську ОТГ представляє команда (рій «Воля») Надеждівської ЗОШ, переможець І  етапу. До цьогорічного складу команди ввійшли учні 8-10 класів Надеждівської ЗОШ, лідерами якої є минулорічні учасники змагань - турнірів з військово-патріотичного виховання. Попереду для всіх цікава та насичена програма гри «Джура». Тож побажаємо команді успіхів та яскравих перемог.