КУБОК ПЕРЕМОГИ-2018

Дата: 11.05.2018 10:51

Відповідно до Плану роботи, наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради  9 травня 2018 року на стадіоні  села Хрестівка відбувся футбольний турнір серед збірних чоловічих команд «Кубок Перемоги-2018». В турнірі взяли участь збірні команди сіл громади  «Нива» (с. Новонаталівка), «Рубін» (с.Шевченка), «Долинське» (с.Долинське) та «Славута Юг» (с.Хрестівка). Гра проводилась за олімпійською системою розіграшу. За результатами сліпого жеребу було визначено дві пари команд. В результаті переможці пар, а саме команди “Нива”(с.Новонаталівка) та «Долинське» (с.Долинське) змагалися за почесний трофей – «Кубок перемоги-2018». Кращими у цей день були футболісти  команди села Долинське, впевнено здобувши  перемогу та виборовши І місце, ставши володарями «Кубку перемоги-2018».  Друге почесне місце у команди «Нива» (с.Новонаталівка),  третє місце посіла команда «Славута Юг» (с.Хрестівка). Команду-переможницю  нагороджено «Кубком перемоги-2018» та грамотою,  гравців – медалями, грамотами та цінними подарунками. Найкращих гравців турніру  відзначено пам’ятними  медалями та статуетками. Командам бажаємо успіхів та перемог. Звертаємо увагу, що наступна  кубкова зустріч  команд запланована  на 24 серпня2018 року – «Кубок незалежності-2018», яка відбудеться  на стадіоні в селі Новонаталівка.