Чаплинський район, Херсонська область

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі юні друзі!

Щиро вітаємо  Вас та ваші родини із добрим та радісним  святом - Днем захисту дітей!  Ви, Діти – наш найдорожчий скарб!  Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі прагнемо, щоб ви росли здоровими та щасливими, а ще свято віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях аби прославляти свої родини і рідний край! Заради цього всі ми живемо та працюємо, а нині вірою і правдою боронимо незалежність нашої Батьківщини! Дорогі діти, знайте, ми вас дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах!  Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України. Добра вам, здійснення мрій, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!  Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!