Чаплинський район, Херсонська область

ФЕСТИВАЛЬ САМОДІЯЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ТАЛАНТИ ТВОЇ, ОСВІТЯНСЬКА РОДИНА"

Справжнє свято творчості й таланту відбулося 12 травня 2018 року  в Хрестівському сільському Будинку культури - відбувся перший фестиваль самодіяльної  творчості працівників освіти Хрестівської сільської ради "Таланти твої освітянська родино".  Участь у фестивалі взяли дев'ять педагогічних колективів навчальних закладів Хрестівської об'єднаної територіальної громади.  Учасники демонстрували свої таланти в різних номінаціях: хореографія, вокал, художнє слово, театральне мистецтво. В залі вирували справжні емоції - присутні підспівували і підтанцьовували, всіляко підтримуючи колективи. Після яскравих виступів поважне журі підбило підсумки та визначило переможців фестивалю.