ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ТА ВИГРАЙТЕ ГРОШІ НА НАВЧАННЯ!

Дата: 18.04.2018 14:09

Отримай стипендію в розмірі 12 700 гривень в рамках програми Scholarship в Україній

Умови конкурсу

Хто може брати участь:

• громадяни України, студенти 2-5 курсів українських ВНЗ
  • студенти факультетів маркетинг, менеджмент
  • навчання на контрактній основі
  • денна або заочна форми навчання

Вимоги до роботи учасника:

Для участі в конкурсі вам необхідно написати аналітичну, ніде не опубліковану раніше, статтю російською або українською мовою, обсягом 1000 - 3000 слів на тему:

“Інтернет-маркетинг VS реклама в офлайні. Якою буде розстановка сил на ринку до 2020 року.”

Де повинні бути розміщені роботи учасників конкурсу:

Роботи учасників конкурсу можуть бути надіслані організаторам в файлі Word або Google Docs або ж розміщені на сайті ВНЗ, іншого спеціалізованого або новинного інтернет-ресурсу. Якщо робота буде опублікована в мережі інтернет, в ній повинно бути зазначено, що вона підготовлена в рамках конкурсу "Отримай грант на навчання у ВНЗ України від компанії Cybershark" з активним посиланням на умови проведення конкурсу. Наприклад:Аналітичне дослідження підготовлено в рамках конкурсу Отримай грант на навчання у ВНЗ України від компанії CybersharkПід кожною роботою обов'язково буде вказано авторство статті у форматі {Ім'я та Прізвище}, студент факультета {назва факультету} {назва навчального закладу} Якщо тексти надіслані організаторам конкурсу, вони можуть бути розміщені на сайті компанії СайберШарк або на спеціалізованих сайтах партнерів.

Оцінювання робіт буде проходити в два етапи:

Перевірка надісланих робіт журі. За підсумком перевірки будуть обрані три найкращі роботи. Їх автори будуть запрошені на захист.

Захист робіт. Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі. За результатами захисту буде визначено переможця. Учасники, які посіли 2-е і 3-е місце, отримають заохочувальні призи.

Період проведення конкурсу

Прийом робіт проводиться з 20 березня по 15 травня 2018 року.
Оцінка робіт з 16 травня по 1 червня 2018 року
Нагородження проводиться 5 червня 2018 року

Вчитеся на іншому факультеті?

Ознайомтеся з умовами отримання гранту для фінансистів або економістів.

Вся інформація тут