ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР" ВЕСНА-2018"

Дата: 07.04.2018 15:16

Відповідно Календаря та Положення міжшкільної Спартакіади школярів Хрестівської ОТГ 06.04.2018 року на базі ОНЗ "Хрестівська ЗОШ" відбувся футбольний турнір  "Весна-2018" серед юнаків 2000-2003 р.н.   До участі у  змаганнях   долучилися  5 збірних команд ЗЗСО. Отже футбольний сезон відкрито. Перший почесний трофей, а саме Кубок виборола збірна команда ОНЗ "Хрестівська ЗОШ", посівши перше місце на другому футболісти Долинської ЗОШ на третьому команда юнаків Надеждівської ЗОШ. Команди та кращих гравців в командах нагороджено грамотами та дипломами відділу освіти, молоді і спорту. Серед кращих гравців сформовано збірну, яка 10.04.2018 року візьме участь у обласних зональних змаганнях з футболу, які проходитимуть на базі с. Хлібодарівка, стадіон "Колос". Команді успіхів та нових перемог.