Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища

Дата: 17.01.2018 18:00

18 січня 2018 року в Херсонській області: місцями сильні опади. Вранці та вдень місцями туман. Пориви вітру 15-20 м/с, місцями 25-30 м/с. По м. Херсону вночі та вранці сильні опади. Вранці та вдень туман. Пориви вітру 15-20 м/с.Фото без опису

По Херсонській області

Хмарно. Дощ з мокрим снігом, місцями сильні опади,  місцями налипання мокрого снігу, вранці та вдень місцями туман. На автошляхах місцями ожеледиця. Вітер вночі південно-східний, вдень північно-східний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 3-8° тепла.

На 19 січня

Хмарно з проясненнями. Вночі мокрий сніг, вдень місцями невеликі опади. Вночі місцями налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.

На 20 січня

Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ, ожеледиця.  Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 3°  морозу  до 2° тепла, вдень    5-10° тепла.

На 21 січня

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликі опади. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 0-5° тепла, вдень 4-9° тепла.

На 22 січня

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликі опади. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 2-7° тепла.