АКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

Дата: 04.03.2018 08:21

По території України у період з 02 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, придбання медичного обладнання для дитячих лікарень Херсонської області.

Акція триває тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

Упродовж  2018 року зусиллями волонтерів було зібрано

3 181 39987 грн. та закуплено i передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користуавння медичне обладнання для діагностики i лікування зору дітей.

Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

• р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк»;
  • МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227;
  • призначення платежу:  «Для Херсонської області»;
  • благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Партнером акції (з 2 по 22 квітня 2018 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.