Тріумф юних футболістів 2008-2009 року народження

Дата: 03.06.2017 07:07

01 червня 2017 року збірні  команди  учнів Хрестівської ЗОШ Хрестівської ОТГ взяли участь у обласному турнірі з футболу «Краща дитячо-юнацька команда ОТГ Херсонщини», який був організований за ініціативи голови селищної ради Асканія-Нова Свінцицького Віталія Казиміровича. Турнір проходив на футбольних майданчиках НВК Асканія-Нова гімназія та полях селищної ради. Взяти участь у змаганнях виявили бажання шість збірних команд юнаків 2005-2006 р.н. та шість команд 2008-2009 р.н. ОТГ Херсонщини. До змагань долучилися збірні з Великокопанівської, Таврічанської,  Мирненської, Присивашської, Хрестівської , Асканія-Нова ОТГ та Ніжньосірогодського та Новотроїцького районів. За результатами протоколів, забитих та пропущених м’ячів, володарем Кубка «Краща команда ОТГ» посівши І-місце стала збірна команда юнаків 2008-2009 року народження Хрестівської ОТГ. Вітаємо переможців. Так тримати.