Чаплинський район, Херсонська область

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Безоплатна правова допомога складається з:

-    безоплатної первинної правової допомоги;
-    безоплатної вторинної правової допомоги.
Довідка: Херсонська обласна державна адміністрація згідно із законом України «Про безоплатну правову допомогу» є суб'єктом надання безоплатної первинної правової допомоги в Україні.

Графік роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги в Херсонській ОДА

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;
2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) захист;
2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
3) складення документів процесуального характеру.
Суб'єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги в Україні є:

1) центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги ;
2) адвокати, включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Довідка: Херсонський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 73027, м.Херсон, вул. Стрітенська, буд.7, тел. (0552) 45-63-16, 42-83-30, 067-789-72-36, 066-772-07-70.