Чаплинський район, Херсонська область

2017 рік

Зміцнення материальної бази закладів соціальної сфери

Заклади дошкільної освіти

Для зміцнення матеріальної бази Долинського дитячого садочка «Яблунька»  Хрестівською сільською радою  в 2017 році було виділено 50 тис.грн., на які було придбано дитячі ліжка, матраси для дитячих ліжечок,  шафа для одягу, лавка дитяча, стілець, стіл письмовий, куточок сенсорики, дитячі парти.

За підтримки громадської організації "Долинська громада"  в дитячому садочку "Яблунька" було проведено ремонт системи опалення, ремонт кухні,  встановлено металопластикові двері і вікна.

В Новонаталівському ясла – садочку  «Сонечко» за кошт громади було проведено косметичний ремонт приміщень, ремонт обмостки, оббивку панелей плитами ОSB на суму 15,5 тис.грн.  Також для садочка було придбано  холодильник «ВЕКО» - 8,3 тис.грн.,  жакардові ковдри для дітей – 8,6 тис.грн. За підтримки громадської організації «Новонаталівська громада» для садочка було придбано ваги електронні, набори посуду, акустична система, розвиваючі ігри, матеріали для заміни водопроводу, а також матеріали  для встановлення котла та оплачено встановлення котла.

В Надеждівському дитячому садочку  "Калинка" проведено капітальний ремонт даху на загальну суму 299,5 тис.грн.  Окрім того Хрестівською сільською радою спільно з громадською організацією "Долинська громада" було профінансовано 50% вартості всесезоної системи нагріву води (сонячних колекторів) - 190 тис.грн.

В Хрестівському дитячому садочку "Веселка" за кошти громади проведено заміну димохода. Придбано  спецодяг, рушники, постільну білизну, холодильник для зберігання продуктів, посуд для приготування їжі.

В Шевченківському дитячому садочку  було проведено  ремонт  приміщень за загальну суму 9,9 тис.грн., придбано господарського інвентаря на суму 3,9 тис.грн., меблі  для груп га суму - 9,7 тис.грн., постільну білизну - 6,3 тис.грн, спецодяг, покривала для ліжок - 6,9 тис.грн. За підтримки  ППБФ "Таврія" Деркач М.А  для садочка було придбано пісок, труби для опалення.

Заклади загальної середньої освіти

Для  Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2017 році було придбано: пальник для котла 75,6 тис.грн.,  блок автоматики для котла – 1,9 тис.грн., дуттьові вентилятори для котла – 800 грн., двері у топку котла – 2,5 тис.грн., установка в к-кті з мембранним бачком 50л – 14,03 тис.грн., металопластикові двері (7 шт) – 38,03 тис.грн., металопластикові вікна (8 шт) – 27,6 тис.грн.,  вогнегасники ВП – 5 (12 шт) – 7,2 тис.грн., енергозберігаючі лампи (30 шт) 1,3 тис.грн., дриль перфоратор 2,4 тис.грн., дошки шкільні (3 шт.) – 7,5 тис.грн.

За кошти, виділені Хрестівською сільською радою, для Новонаталівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – філії ОНЗ «Хрестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області» було придбано: котел разом з комплектуючим – 93,5 тис. грн., металопластикові вікна та двері на спортивний зал і майстерню – 42,2 тис. грн., електроплита – 15,3 тис грн., матеріали для ремонтних робіт (шпаклівка, циризіт, водостійка фарба для проведення зовнішніх робіт) – 2,7 тис. грн., посуд для їдальні.

Для  ОНЗ "Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" придбано та встановлено  опалювальний котел на твердому паливі (корпус шестирічок),  проведено капітальний ремонт даху в корпусі шестирічок  Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ст., проведено  ремонт підлоги спортивної зали в основному корпусі Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ст.; придбано фарбу для ремонту в їдальні Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ст.; придбано посуд для їдальні, придбано електричну м’ясорубку для їдальні, придбано клейонку для покриття столів в їдальні.

Для Шевченківської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів протягом 2017 року  Хрестівською сільською радою було виділено 214,5 тис.грн., адміністрацією школи кошти були розподілені на: проведення ремонту спортивної зали (встановлення армопоясу, заміну вікон на металопластикові, утепленог стелю, встановлено нові світильники з енергозберігаючими лампочками), заміну дверіей аварійного виходу, замінену вершал та вітрової дошки на даху,  придбано твердопаливний котел (довготривалого горіння), було придбано фарбу для ремонту, нові штори.

На кошти виділені Хрестівською сільською радою адміністрація Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів придбала: електричну плиту для приготування їжі -19,5 тис.грн., кастрюлі  для приготування первих та других страв - 5,8 тис.грн.,  фарфоровий посуд для прийому їжі (глибокі та мілкі тарілки, чашки та інше кухонне приладдя) - 11,4 тис.грн., ситетичну ялинку - 1,4 тис.грн.

Сільські Будинки культури

Для Долинського сільського Будинку культури  Хрестівською сільською радою було виділено 10 тис.грн. на придбання меблів.

Для Хрестівського сільського Будинку культури протягом 2017 року  було придбано меблів на суму 10 тис.грн., ноутбук вартістю 7,3 тис.грн., а  також  проектор вартістю 7,7 тис.грн.

Для Надеждівського сільського Будинку культури було придбано меблі на суму 10 тис.грн., проектор 12,4 тис.грн., колонки вартістю 4,9 тис.грн.

Для Новонаталівського сільського Будинку культури було придбано  проектор вартістю 12,4 тис.грн., а також виділено 10 тис.грн., на придбання меблів.

Для Шевченківського сільського Будинку культури було придбано  проектор вартістю 12,4 тис.грн., а також виділено 10 тис.грн, на придбання меблів.

В 2017 році Хрестівською сільської радою було виділено кошти для придбання та встановлення твердопаливних котлів адміністративних приміщень в с.Надеждівка і с.Хрестівка.

Окрім вищезазначеного з бюджету громади  протягом 2017 року  виділялися кошти на задоволення потреб закладів соціальної сфери у канцелярських товарах, миючих та чистячих засобах, дезинфікуючих засобах, вугіллі, паливних брикетах, новорічних прикрасах та подарунках, витратних матеріалах для проведення поточних ремонтів.